KONST / Litografier / Färglitografi 14609003
nr 1460 9003
Olle Zetterquist
(f. 1927), Sverige
Signerad, numrerad 60/100, daterad 1971. Färglitografi, bildmått: 42x50cm, yttermått inklusive ram: 64x72cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:13:40
9/4 07:38:11
Olle Zetterquist
Läs mer om Olle Zetterquist